Aký je slovenský bežec/bežkyňa? Zapojte sa do ankety a vyhrajte hlavnú cenu 400 EUR na bežecké oblečenie a hodinky GARMIN FENIX 6XPRO SOLAR!

Date:

AUDIO VERZE ČLÁNKU

Aký je typický slovenský bežec? Koľko kilometrov nabehá za mesiac? Prečo behá? Koľkokrát týždenne si obuje bežecké topánky a beží vonku? Sme národom pretekárov, kde chce každý vyhrať a bežať ďalej, alebo berieme beh ako liek na dušu? Je beh prostriedkom na nadväzovanie nových priateľstiev alebo nám pomáha zvyšovať sebavedomie? A čo nás ako bežcov zaujíma?

Na všetky tieto a ďalšie otázky odpovedá tento najväčší prieskum svojho druhu v našej krajine. Ak vyplníte dobrovoľný kontaktný formulár, budete zaradení do žrebovania o hodnotné ceny uvedené na začiatku prieskumu. Žrebovanie sa uskutoční 1. septembra 2022 o 11:00 hod. prostredníctvom živého vysielania na FB Myšlienky Běžca.

Ďakujeme vám za váš čas a za odpovede na naše otázky. Vďaka nim budeme môcť upraviť projekt Myšlienky Bežca+ presne podľa vašich predstáv. Vaša spokojnosť je pre nás absolútne kľúčová a teší nás, že ste sa stali súčasťou najpodrobnejšieho moderného prieskumu bežcov v Slovenskej republike.

Štěpán – Myšlienky Bežca+

Share post:

Subscribe

spot_imgspot_img

Popular

More like this
Related

Tréningové štruktúry pre kombinovaný tréning rýchlosti a vytrvalosti.

Ak chcete byť úspešní na vytrvalostných tratiach, musíte pracovať...

Ako dosiahnuť efektívne spaľovanie tukov prostredníctvom nízkej intenzity cvičenia

Prsné pásy alebo športtestre, ktoré merajú tepovú frekvenciu, nazývame...

Ako zvýšiť VO2Max a zároveň zrýchliť: Efektívne stratégie na boj proti únave

Už takmer sto rokov sa hranice vytrvalostného výkonu spájajú...

PASCA PRE BEŽCA: Vynechávaš Warm up a Cool down? Hrozí ti vážné zranenie!

Všetky tréningy by sa mali začínať zahriatím a končiť...