Monday, June 17, 2024
25.1 C
Prague

Bežec Plus: Komunita ľudí, v ktorej nikdy nebudete behať sami. Ľahko sa pripojíte, nechcete odísť.

Čo je Bežec Plus?

Ak ste v behu nováčik, skúsený maratónec alebo len chcete zlepšiť svoj životný štýl, Bežec Plus je tu pre vás. Od svojho vzniku v roku 2015 sa projekt, ktorý prevádzkuje spoločnosť Běžec Team s.r.o., stal jednou z najpopulárnejších online platforiem pre bežeckú komunitu v Českej republike .

Vďaka vám môžeme robiť to, čo nás baví, a podporovať tých, ktorí si to zaslúžia. Významne sme pomohli Klokánku v Prahe 4 Chodove, ZOO Dvůr Králové, zrakovo postihnutému bežcovi Martinovi Schubertovi a teraz sme podporili projekt 13 hriechov rodičovstva.

Máte záujem? Čítajte ďalej a nezabudnite sa stať súčasťou našej veľkej a podpornej komunity na Facebooku prostredníctvom našich stránok Bežec+ Bezkyňa+ a Myslienky Bežca.

Webová stránka bezec.eu – Časopis Bežec ONLINE

Na našej webovej stránke Bezec. eu nájdete aktuálne články, praktické tipy, triky a rady, ako sa stať efektívnejším a skúsenejším bežcom. S viac ako 75 000 návštevníkmi mesačne sa naša webová stránka stala cenným zdrojom informácií pre bežcov všetkých úrovní, od začiatočníkov až po pokročilých. Ponúkame odpovede na širokú škálu otázok týkajúcich sa behu, od techniky a tréningu až po výživu a regeneráciu, vďaka čomu je naša stránka neoceniteľným nástrojom pre každého, kto chce zlepšiť svoj bežecký výkon a porozumieť tomuto športu.

Naša webová stránka je dostupná v dvoch jazykoch – v češtine a slovenčine a ponúka jedinečnú online verziu článkov, ktoré sú pôvodne súčasťou komunitného časopisu Běžec+. Tento prístup umožňuje našim čitateľom pohodlný prístup k obsahu v digitálnej forme, pričom si zachováva klasické čaro tlačeného média. Každé číslo obsahuje originálny obsah, ktorý starostlivo pripravujú naši redaktori a prispievajúci odborníci.

Sociálne siete

Skupina FB Bežec+ je ideálnym miestom na stretnutie s nadšenými bežcami, ktorí zdieľajú váš záujem a vášeň pre beh. Táto skupina s viac ako 17 000 členmi je skvelým zdrojom podpory, motivácie a rád od ostatných bežcov. Či už ste začiatočník, pokročilý bežec alebo maratónec, v skupině Bežec+ nájdete inšpiráciu, užitočné tipy a priateľskú komunitu, ktorá vás podporí na každom kroku.

Táto zmiešaná skupina sa považuje za jednu z najpriateľskejších a najvplyvnejších bežeckých komunít na Facebooku. Tu sa môžete podeliť o svoje skúsenosti, osláviť svoje úspechy a získať cennú spätnú väzbu od ostatných členov. Bežec+ je prostredie plné rešpektu, porozumenia a vzájomnej podpory, ktoré je základom tejto komunity.

Sme hrdí na to, že udržiavame priateľskú a pozitívnu atmosféru, v ktorej sa netolerujú žiadne náznaky hrubosti, neúcty a ignorácie. Vďaka tejto politike udržiavame vysokú kvalitu diskusií a interakcie v našej skupine, čo prináša príjemné zážitky pre všetkých členov.

Pridajte sa do skupiny Běžec+ a objavte komunitu, ktorá vám ponúka nielen podporu a motiváciu, ale aj priateľstvo a spoločné zážitky. V tejto skupine sa môžete slobodne podeliť o svoje bežecké ciele, výzvy a úspechy. Pridajte sa k nám a staňte sa súčasťou dynamickej a rastúcej komunity, ktorá spoločne oslavuje radosť z behu. #BezecPlus #BezecEU,

Skupina Bežkyňa+ na Facebooku je úžasným miestom, kde môžu ženy nájsť podporu, inšpiráciu a porozumenie na svojej bežeckej ceste. Táto skupina bola založená výlučne pre ženy a ponúka bezpečné a pozitívne prostredie, v ktorom sa bežkyne môžu podeliť o svoje úspechy, výzvy a bežecké skúsenosti. Je to komunita, v ktorej môžete diskutovať o špecificky ženských témach a problémoch súvisiacich s behom bez prítomnosti mužských členov, čo poskytuje jedinečný priestor pre otvorenú a úprimnú komunikáciu.

Táto skupina je viac ako len platforma na zdieľanie tipov a trikov – je to miesto, kde môžete nájsť motiváciu, povzbudenie a cenné rady od viac ako 13 000 bežkyň. Každý člen tu prispieva svojimi jedinečnými skúsenosťami a pohľadmi, čím obohacuje celú komunitu. Či už sa pripravujete na svoj prvý beh, trénujete na maratón alebo hľadáte tipy na zlepšenie svojej kondície, v komunitě Bežkyňa+ nájdete podporu a povzbudenie.

V komunitě Bežkyňa+ sa stretnete so ženami všetkých vekových kategórií a bežeckých úrovní, od začiatočníčok až po skúsené bežkyne. Táto rozmanitosť prináša širokú škálu názorov a skúseností, ktoré môžu byť pre vás inšpirujúce a motivujúce. Je to priestor, kde sa môžete učiť, rásť a oslavovať každý svoj bežecký úspech, bez ohľadu na to, aký veľký alebo malý je.

Pridajte sa ke komunitě Bežkyňa+ a staňte sa súčasťou tejto inšpiratívnej a podpornej komunity. Tešíme sa na vaše príbehy, výzvy a úspechy. Spoločne môžeme dosiahnuť väčšie výšky a naplno si užiť každý beh. #BezkynePlus #BezecEU #ZenskaSila

Facebooková skupina MyšlienkyBežca B+ je inšpiratívna slovenská bežecká komunita, ktorá je súčasťou rodiny B+. Táto zmiešaná skupina založená pre slovenských bežcov je miestom, kde sa môžete podeliť o svoje skúsenosti, ciele a výzvy spojené s behom. Hoci je MyšlienkyBežca B+ s 1,1 tisíc členmi v začiatkoch, rýchlo rastie a stáva sa kľúčovým prostredím pre podporu a motiváciu v slovenskej bežeckej komunite.

V tejto skupine nájdete priateľské prostredie, kde sa stretávajú bežci všetkých úrovní, aby sa podelili o svoje skúsenosti, radosti a výzvy spojené s behom. Či už ste začiatočník alebo skúsený maratónec, IdeasBežca B+ vás srdečne privíta a poskytne vám priestor na zdieľanie, učenie a vzájomnú podporu.

Skupina sa zameriava na vytváranie silného pocitu spoločenstva a vzájomného povzbudzovania, kde je každý člen dôležitý a každý príspevok je cenený. Táto otvorená a priateľská atmosféra je základom pre vytváranie trvalých vzťahov a zdieľanie spoločnej vášne pre beh.

Pridajte sa k MyšlienkyBežca B+ a staňte sa súčasťou rastúcej a dynamickej slovenskej bežeckej komunity. Vitajte v prostredí, kde má každý beh, každý kilometer a každý osobný rekord význam. Podeľte sa s nami o svoj bežecký príbeh a nechajte sa inšpirovať ostatnými. #MyslienkyBežcaB+ #SlovenskaBezeckaKomunita #BehSpojuje

Prečo by ste mali byť súčasťou projektu Bežec Plus?

Komunita: v našej komunite nájdete silnú a podpornú sieť, ktorá je vám na každom kroku na ceste k zdravšiemu a aktívnejšiemu životnému štýlu nápomocná. Naši členovia sa navzájom motivujú a inšpirujú, aby vám pomohli prekonať prekážky a dosiahnuť vaše osobné ciele. Či už hľadáte radu, povzbudenie alebo len niekoho, kto by s vami bežal, naša komunita je tu, aby vám pomohla napredovať vo vašom bežeckom dobrodružstve.

Odbornosť: máme širokú sieť spolupracujúcich odborníkov vrátane skúsených bežcov, trénerov a zdravotníkov, ktorí vám môžu poskytnúť cenné rady a know-how. Ukážu vám, ako behať efektívnejšie, rýchlejšie a bezpečnejšie a ako predchádzať zraneniam. Tieto odborné rady vám pomôžu zlepšiť techniku behu, zvýšiť vytrvalosť a maximalizovať výkon.

Exkluzívny obsah: prihláste sa na odber nášho newslettera a získajte prístup k širokej škále exkluzívneho obsahu. Patria sem špeciálne pripravené články, budúce podcasty a webové semináre, ktoré sú navrhnuté tak, aby ste lepšie pochopili svet behu a pomohli vám dosiahnuť vaše bežecké ciele. Tieto zdroje sú plné užitočných tipov, stratégií a inšpirácie a sú ideálne pre bežcov všetkých úrovní, od začiatočníkov až po pokročilých. Využite tento exkluzívny obsah, aby ste posunuli svoje behanie na vyššiu úroveň a urobili ho ešte zábavnejším. Pri písaní článkov v sekcii Teória behu využívame naše rozsiahle znalosti anatómie, evolučnej biológie, výživy a biochémie.

Ako sa pripojiť?

Chcete mať časopis z prvej ruky? Hneď, ako ho uzavrieme a predtým, ako sa vydáme na cestu kampane: Stačí vyplniť svoj e-mail a meno, potom sa jednoducho prihlásiť na našej webovej stránke bezec.eu a stať sa súčasťou našej komunity alebo kliknúť na tento odkaz a prihlásiť sa na odber nášho newslettera. Pridajte sa k nám na uvedených sociálnych sieťach: Stačí pár kliknutí a budete mať prehľad o všetkých novinkách, podujatiach a bežeckých tipoch.

Neváhajte nás vyskúšať. Celý projekt Bežec Plus je ZDARMA.Pridajte sa k nám a spoznajte svoje nové ja! Zostaňte s nami a sledujte nás na sociálnych sieťach!

Tento článok je len začiatkom vášho bežeckého dobrodružstva. Pridajte sa k nám a začnite behať nielen rýchlejšie a efektívnejšie, ale aj spokojnejšie. Pridajte sa k nám ešte dnes a začnite behať správne s Bežec Plus!

  1. Zaregistrujte sa a predplaťte si časopisV jednoduchom registračnom formulári zadajte svoju aktuálnu e-mailovú adresu a meno, pod ktorým chcete byť registrovaní v našej komunite Bežec+. Po vyplnení formulára budete presmerovaní na informačnú stránku.
  2. Potvrdenie e-mailom Povyplnení a odoslaní formulára vám bude zaslaný e-mail, v ktorom môžete overiť svoju e-mailovú adresu kliknutím na príslušné tlačidlo. Tento e-mail vám bude vždy zaslaný v predstihu s aktuálnym časopisom Běžec+
  3. Potvrdenie bezplatného predplatného časopisu Běžec+ Popotvrdení vašej e-mailovej adresy vám bude zaslaný e-mail, v ktorom musíte potvrdiť predplatné časopisu Běžec+ opätovným kliknutím na tlačidlo v súlade s pravidlami EÚ.
  4. Odteraz budete dostávať upozornenie na ďalšie vydanie časopisu so všetkými článkami do svojho e-mailu, ako je uvedené na konci článku. Časopis si môžete stiahnuť TU

Čo vás čaká v dnešnom vydaní?

EDITORIÁL

ROZHOVORY, PRÍBEHY, LEGENDY

TEÓRIA BEHU

BEŽECKÝ TRÉNING+

ZDRAVOTNÁ VÝŽIVA

MÓDA A KRÁSA

Bežec+

Tereza Brožová
Motivaci často se mi nechce a jsem prostě líná, ale pak otevřu FB a vidím tady vaše příspěvky, vaše odhodlání a vaše výkony a tak se jdu obléct a jdu .. a postupně jsem se dopracovala k tomu, že už chci jít i sama za sebe, pro ten pocit.

Lucie Pavlusová Hanáková
Přející a přátelská atmosféra, spousta užitečných informací a inspirativních žen

Jiřka Hartmanová
Nemám žadné kamarádky…Od té doby co jsem v této skupině,mám pocit že jich na světě mám spoustu…

Anička Hlubůčková
Já si hrozně moc vážím každé běžkyně tady.Vědomi že nás je tolik , bez rozdílu věku, váhy, národnosti a vzdálenosti je něco naprosto úžasného.Motivace -podpoda -porozumneni -možnost cítit se skvěle a nemuset se za sebe stydět. DEKUJI ZE MŮŽU BÝT SOUČÁSTÍ TÉTO ÚŽASNÉ SKUPINY

Chilli JakoMalina
V mém okolí běh nikdo nechápe, respektive ho má za strašný a hrozný. Tahle skupina mi dává možnost být v kontaktu s lidmi se stejnou zálibou. A výkony některých žen mě absolutně prosazují na zadek.

Lenka Žďánská
Dava mi inspiraci, rady a motivuje me. Jsem tu rada kvuli utulne atmosfere a prijemnym a milym clenkam

Lenka Šichová
Neskutečně mě skupina motivuje. A je jedno, jestli žena, která běhá rychleji nebo ta, která začíná na pomalejších tempech. Musím říct, že jsem se nikdy na žádných sociálních sítích nesetkala s tak přát aelskou skupinou, jako je právě tahle

Bežec+

Jan Hanuš
Kamarády, rady motivaci…

Ladislav Bedrna
Jak píšou ostatní kamarády, inspiraci, podporu a motivaci

Aleš Hrubý
Motivace a fajn lidi.

Jan Kopriva
Motivace, inspirace, příjemná společnost lidí se stejným koníčkem co dovedou poradit…

Petr Procházka
Motivace, inspirace, podpora a příjemné čtení. A hlavně co se vidí v málo skupinách slušnost. 

Šárka Topičová
Velká podpora a motivace,nezaznamenala jsem jediný výsměch,že by někdo kritizoval druhý,že jsou v běhu slabší atd.Proste fajn lidi.

Jaroslav Hofman
Je to inspirace protože v mém věku již tolik běžců není.A také se podívám rád na běžce co dokáží uběhnout půlmaraton nebo maratón.

Michal Konečný
Tak nějak jsem se tu ocitnul a nejsou tady takový hlupáci, jako v jiných běžeckých skupinách, kde jsou schopni se lidem vysmát i za pomalé tempo 

Rene Bouda
Atletice se věnuju už 50let. Nepřetržitě. Fakt. Začátek 10/1973. Strašný když to vidím napsaný. Je to podpora a další motivace. Ale hlavní je zdraví a taky štěstí. Jsem s váma rád, i když příspěvky už moc nedávám.. mějte se všichni fajn.

Michal Kollár
Motivace. Jsou tady supr lidi.

Hot this week

12 wskazówek, jak biegać w deszczu z radością!

Wskazówki dotyczące biegania w deszczu Jeśli lubisz biegać na świeżym...

12 tipov, ako behať v daždi s radosťou!

Tipy na behanie v daždi Ak radi beháte vonku, nie...

12 rad jak i s radostí běhat v dešti!

Tipy pro běhání v dešti Pokud rádi běháte venku, není...

Tętno fartlek to droga do biegowej perfekcji!

Nasi przodkowie zaczęli biegać, gdy ścigali zdobycz lub uciekali...

Tepový fartlek je cesta k bežeckej dokonalosti!

Naši predkovia začali behať, keď prenasledovali korisť alebo utekali...

Topics

12 wskazówek, jak biegać w deszczu z radością!

Wskazówki dotyczące biegania w deszczu Jeśli lubisz biegać na świeżym...

12 tipov, ako behať v daždi s radosťou!

Tipy na behanie v daždi Ak radi beháte vonku, nie...

12 rad jak i s radostí běhat v dešti!

Tipy pro běhání v dešti Pokud rádi běháte venku, není...

Tętno fartlek to droga do biegowej perfekcji!

Nasi przodkowie zaczęli biegać, gdy ścigali zdobycz lub uciekali...

Tepový fartlek je cesta k bežeckej dokonalosti!

Naši predkovia začali behať, keď prenasledovali korisť alebo utekali...

Tepový fartlek je cesta k běžecké dokonalosti!

Běhat začali již naši předkové, kdy pronásledovali kořist či...

3 Struktury treningowe Heart Rate Fartlek (B+)

Nadszedł czas, aby przenieść swój trening na wyższy poziom...

3 štruktúry tréningu srdcovej frekvencie Fartlek (B+)

Je čas zobrať váš tréning na ďalšiu úroveň s...
spot_img

Related Articles

Popular Categories

spot_imgspot_img