Monday, June 17, 2024
25.1 C
Prague

Čítali ste nový časopis Bežec+, ktorý je úplne ZDARMA?

Pripravte sa na vstup do sveta, kde každý krok znamená pokrok a každý nádych je prísľubom nových možností. S najnovším vydaním časopisu Bežec+ sa nielen posuniete vpred, ale doslova sa ponesiete na vlne inšpirácie a motivácie, ktorú máte teraz na dosah ruky.

Pripravili sme pre vás 100 strán plných inšpiratívnych príbehov, cenných tipov a rád vrátane osobného tréningového plánu na 1/2 maratón, ktoré vám pomôžu na ceste k ešte lepšiemu behu. Staňte sa súčasťou našej bežeckej komunity, kde spoločne, či už sme nováčikovia alebo maratónci, objavujeme nové obzory našej vášne pre beh. Ponorte sa s nami do sveta Bežec+, kde sa učíme, ako byť každý deň lepší, zdieľame vzostupy a pády a spoločne kráčame za svojimi snami.

Stačí len krátka prechádzka a dostanete sa na skrytú stránku s ON LINE verziou časopisu, jednotlivými článkami alebo možnosťou stiahnuť si celý časopis vo formáte PDF. To všetko bez akýchkoľvek záväzkov alebo platieb..

Od získania klubového časopisu Bežec+ ZDARMA vás delí už len kúsok

 1. Zaregistrujte sa a predplaťte si časopis

  V jednoduchom registračnom formulári zadajte svoju aktuálnu e-mailovú adresu a meno, pod ktorým chcete byť zaregistrovaný v našej komunite Bežec+. Po vyplnení formulára budete presmerovaní na informačnú stránku.

 2. Stránka potvrdzujúceho e-mailu

  Po vyplnení a odoslaní formulára vám bude zaslaný e-mail, v ktorom overíte svoju e-mailovú adresu kliknutím na príslušné tlačidlo. Tento e-mail vám bude vždy zaslaný v predstihu s aktuálnym časopisom Běžec+

 3. Potvrdenie o bezplatnom predplatnom časopisu Běžec+

  Po potvrdení vašej e-mailovej adresy vám bude zaslaný e-mail, v ktorom musíte potvrdiť predplatné časopisu Bežec+ opätovným kliknutím na tlačidlo v súlade s pravidlami EÚ.

 4. Stiahnite si časopis vo formáte PDF

  Po potvrdení predplatného dostanete posledný e-mail s odkazom na www stránku, kde sa nachádza časopis Běžec+, ON LINE verzia zoznamu a všetky články samostatne vo forme jednotlivých príspevkov. Zároveň nájdete tlačidlo na stiahnutie časopisu vo formáte PDF.

Komunita Bežec+ – máme niečo pre každého bežca!

Ako sa pripojiť ku komunite Bežec+

 1. Skupina FB Bežec+

  Naša skupina vytvorená výlučne pre ženy poskytuje bezpečný a podporný priestor, kde sa bežkyne môžu slobodne podeliť o svoje bežecké skúsenosti a tipy. Tu majú možnosť otvorene diskutovať o témach a problémoch špecifických pre ženy v bežeckej komunite v prostredí jeden na jedného. Tento prístup zaručuje, že každý bežec môže hovoriť a podeliť sa o svoje myšlienky bez zdráhania alebo obmedzení.

 2. Skupina FB Bežec+

  S viac ako 17 000 členmi sa naša komunita Bežec+ stala útočiskom, kde každý bežec nájde podporu, motiváciu a cenné rady od ostatných bežeckých nadšencov. Naše české bežecké skupiny na Facebooku sú známe svojím priateľským prostredím, kde sa každý cíti ako doma. Kladieme dôraz na pozitívnu a podpornú atmosféru. Akékoľvek nepriateľské správanie alebo hrubosť považujeme za neprijateľné a povedie k vylúčeniu zo skupiny, aby sme zachovali teplý a bezpečný priestor pre všetkých našich členov.

 3. FB stránka Bežec

  Stránka Bežec na Facebooku je vaším oknom do sveta behu. Tu zdieľame obsah priamo zo servera bezec.eu. S viac ako 31-tisíc sledovateľmi a 30-tisíc lajkami na našej stránke sme sa stali jednou z najväčších bežeckých komunít na českom Facebooku.

 4. Prezrite si obsah časopisu Běžec+ 11/2023

  Pridajte sa k viac ako 700 bežeckým priateľom, ktorí si časopis vo formáte PDF stiahli už počas prvých dvoch dní od jeho vydania. Nechajte sa vtiahnuť do príbehov, ktoré dokazujú, že vaše ciele sú na dosah. Sprievodcom na tejto ceste je Bežec+, bez ohľadu na to, ako ďaleko ste. Prezerajte si obsah a vyhľadajte články, ktoré vás zaujímajú. Všetko vrátane úplného PDF je zadarmo. Prihláste sa na predplatné a basa je vaša ZDARMA. Žiadne platby = žiadne záväzky.

Hot this week

12 wskazówek, jak biegać w deszczu z radością!

Wskazówki dotyczące biegania w deszczu Jeśli lubisz biegać na świeżym...

12 tipov, ako behať v daždi s radosťou!

Tipy na behanie v daždi Ak radi beháte vonku, nie...

12 rad jak i s radostí běhat v dešti!

Tipy pro běhání v dešti Pokud rádi běháte venku, není...

Tętno fartlek to droga do biegowej perfekcji!

Nasi przodkowie zaczęli biegać, gdy ścigali zdobycz lub uciekali...

Tepový fartlek je cesta k bežeckej dokonalosti!

Naši predkovia začali behať, keď prenasledovali korisť alebo utekali...

Topics

12 wskazówek, jak biegać w deszczu z radością!

Wskazówki dotyczące biegania w deszczu Jeśli lubisz biegać na świeżym...

12 tipov, ako behať v daždi s radosťou!

Tipy na behanie v daždi Ak radi beháte vonku, nie...

12 rad jak i s radostí běhat v dešti!

Tipy pro běhání v dešti Pokud rádi běháte venku, není...

Tętno fartlek to droga do biegowej perfekcji!

Nasi przodkowie zaczęli biegać, gdy ścigali zdobycz lub uciekali...

Tepový fartlek je cesta k bežeckej dokonalosti!

Naši predkovia začali behať, keď prenasledovali korisť alebo utekali...

Tepový fartlek je cesta k běžecké dokonalosti!

Běhat začali již naši předkové, kdy pronásledovali kořist či...

3 Struktury treningowe Heart Rate Fartlek (B+)

Nadszedł czas, aby przenieść swój trening na wyższy poziom...

3 štruktúry tréningu srdcovej frekvencie Fartlek (B+)

Je čas zobrať váš tréning na ďalšiu úroveň s...
spot_img

Related Articles

Popular Categories

spot_imgspot_img