Monday, June 17, 2024
25.1 C
Prague

Módna revolúcia v športovej móde: PUMA & Modibodi prichádzajú s riešením pre aktívne ženy

Poznáme to všetky, ten neúprosný cyklus, ktorý nám každý mesiac pripomína, že naše telo je úžasné, ale zároveň nás stavia pred špecifické výzvy, ktorým muži nečelia. Menštruácia môže byť pre nás bežkyne často nepríjemným obmedzením, ktoré nám bráni užiť si beh naplno. Ale dámy, prichádza revolúcia, ktorá nám všetkým prinesie úľavu! Váš nový spoločník pri behu: kolekcia PUMA & Modibodi. Predstavujeme výsledok inšpiratívneho partnerstva medzi svetovým lídrom v oblasti športového oblečenia, spoločnosťou PUMA a austrálskou značkou Modibodi, ktorá sa špecializuje na vytváranie inovatívnych a ekologických menštruačných produktov. Spoločne prinášajú kolekciu, ktorá je ideálna pre všetkých, ktorí chcú behať slobodnejšie a pohodlnejšie aj počas “týchto dní”.

Menštruačné legíny 7/8:
Váš tajný spojenec v boji s menštruačnými ťažkosťami

Harmónia medzi štýlom a funkciou pre váš najlepší bežecký výkon

Menštruácia nemusí byť prekážkou pri tréningu a športových aktivitách. Menštruačné nohavičky Modibodi Active Moderate-Heavy sú vhodné samostatne pri silnejšej menštruácii alebo ako poistka proti úniku počas veľmi silnej menštruácie (s kalíškom, menštruačnou hubkou alebo tampónom). Vnútorná vrstva má absorpčnú schopnosť 2 až 3 tampónov. Sú flexibilné, pohodlné a bezpečné. Tieto 7/8 legíny Active majú absorpčnú vrstvu, ktorá je zvonku úplne neviditeľná. Čo ešte? Tieto legíny ponúkajú revolučné vlastnosti, ktoré vám umožnia cvičiť s gráciou. Sú vyrobené z materiálu, ktorý je šetrný k našej planéte, takže sú ekologické a môžete byť na ne hrdí. Navyše vďaka praktickému vrecku na telefón môžete mať svoj obľúbený zoznam skladieb alebo fitnes aplikáciu vždy po ruke. Urobte krok vpred na svojej bežeckej ceste s týmito štýlovými a funkčnými legínami, ktoré sú k dispozícii v Black/Grey a Grape/Red farbe. Staňte sa súčasťou tejto módnej revolúcie, ktorá prináša úľavu a zároveň umožňuje každej žene cítiť sa empaticky a krásne aj počas menštruácie.


Menštruačné nohavičky:
Spoľahlivý spoločník v každej situácii

Inovácia a komfort v jednom balení

Vitajte vo svete, kde menštruačný komfort dosahuje nové rozmery. Predstavujeme sadu troch menštruačných nohavičiek PUMA & Modibodi. Skvelá investícia pre každú aktívnu ženu. Táto súprava je vaším novým spoľahlivým partnerom nielen počas menštruácie, ale aj v iných náročných situáciách. Obsahuje tri nohavičky vhodné na miernu menštruáciu. Typ Two in Brief – spodný strih, zadná časť pokrýva celý zadok. Jeden typ nohavičiek Boyshort, čo sú športové nohavičky s dlhšou nohavičkou. PUMA & Modibodi Active sú nielen menštruačné nohavičky, ale sú skvelé aj na šport a iné aktivity, ale môžu pomôcť aj v stresových situáciách, keď sa veľmi potíte. Funkčná vrstva z merino vlny veľmi dobre absorbuje pot. Nohavičky majú savosť 2 až 3 tampónov (15 ml), čo zaručuje spoľahlivú ochranu počas dňa. Sú vhodné samostatne pri silnejšej menštruácii alebo ako bezpečnostná pomôcka proti úniku počas veľmi silnej menštruácie (s kalíškom, menštruačnou hubkou alebo tampónom). Nechajte sa očariť eleganciou bordovej, sofistikovanosťou tmavosivej alebo osviežujúcou kombináciou týchto dvoch odtieňov. Ak nechcete hneď investovať do celej súpravy, nohavičky sa dajú kúpiť aj samostatne, takže si môžete vybrať tie pravé pre vás bez toho, aby ste museli robiť kompromisy v štýle alebo pohodlí.


Menštruačné šortky:
Nezastaviteľná sloboda pohybu

Ochrana a pohodlie sa stretávajú na štartovej čiare

Vieme, že menštruácia môže byť často nepríjemnou prekážkou vo vašom tréningovom pláne. Ale čo keby sme vám povedali, že s menštruačnými šortkami Puma & Modibodi môžete byť vždy o krok vpred? Nedovoľte, aby vám menštruácia bránila v tréningu. Športové menštruačné šortky Modibodi Moderate-Heavy sú vašou tajnou zbraňou, ktorá vám umožní behať s plnou dôverou bez ohľadu na to, čo prináša váš menštruačný cyklus. Sú vhodné samostatne pri silnejšej menštruácii alebo ako poistka proti úniku počas veľmi silnej menštruácie. Hodí sa dokonca aj pri slabšej inkontinencii alebo silnom vylučovaní, takže vám nič nestojí v ceste k dosiahnutiu vašich športových cieľov. Vnútorná vrstva s absorpčnou kapacitou zodpovedajúcou 2 až 3 tampónom vás spoľahlivo ochráni a udrží v suchu, takže sa môžete sústrediť na beh a nie na svoje telo. Spoločnosti PUMA a Modibodi vytvorili produkt, ktorý je nielen praktický, ale aj mimoriadne pohodlný, takže sa môžete cítiť sviežo a sebavedomo bez ohľadu na to, ako intenzívny je váš tréning. Šortky sú vhodné na všetky druhy športov, a čo je ešte lepšie, sú ideálne ako cyklistické šortky, kde ich môžete vďaka funkčnej vložke používať ako 2 v 1.


Hot this week

12 wskazówek, jak biegać w deszczu z radością!

Wskazówki dotyczące biegania w deszczu Jeśli lubisz biegać na świeżym...

12 tipov, ako behať v daždi s radosťou!

Tipy na behanie v daždi Ak radi beháte vonku, nie...

12 rad jak i s radostí běhat v dešti!

Tipy pro běhání v dešti Pokud rádi běháte venku, není...

Tętno fartlek to droga do biegowej perfekcji!

Nasi przodkowie zaczęli biegać, gdy ścigali zdobycz lub uciekali...

Tepový fartlek je cesta k bežeckej dokonalosti!

Naši predkovia začali behať, keď prenasledovali korisť alebo utekali...

Topics

12 wskazówek, jak biegać w deszczu z radością!

Wskazówki dotyczące biegania w deszczu Jeśli lubisz biegać na świeżym...

12 tipov, ako behať v daždi s radosťou!

Tipy na behanie v daždi Ak radi beháte vonku, nie...

12 rad jak i s radostí běhat v dešti!

Tipy pro běhání v dešti Pokud rádi běháte venku, není...

Tętno fartlek to droga do biegowej perfekcji!

Nasi przodkowie zaczęli biegać, gdy ścigali zdobycz lub uciekali...

Tepový fartlek je cesta k bežeckej dokonalosti!

Naši predkovia začali behať, keď prenasledovali korisť alebo utekali...

Tepový fartlek je cesta k běžecké dokonalosti!

Běhat začali již naši předkové, kdy pronásledovali kořist či...

3 Struktury treningowe Heart Rate Fartlek (B+)

Nadszedł czas, aby przenieść swój trening na wyższy poziom...

3 štruktúry tréningu srdcovej frekvencie Fartlek (B+)

Je čas zobrať váš tréning na ďalšiu úroveň s...
spot_img

Related Articles

Popular Categories

spot_imgspot_img